Grafik – kwiecień 2018 r.

Prosimy o zapoznanie się z grafikiem na miesiąc kwiecień 2018 r.

04.04. środa

  • Gimnastyka, ZDK (8:30, 9:30, 10:30, 11:30)
  • Zespół Malarski, godz 10:30, BWA
  • Zespół Rękodzieła, ZDK, godz 12:30

05.04. czwartek

  • Studium Wiedzy o Regionie: „Cmentarz Parafialny – historia, ludzie, architektura” dr. Łukasz Kot, Muzeum Zamojskie, godz 11:00, grupa I
  • Zajęcia TAI – CHI, Świetlica Spółdzielni Mieszkaniowej im. W. Łukasńskiego, Osiedle Orzeszkowej, grupa I, godz. 7:30
  • Zajęcia na basenie, Kryta pływalnia OSiR, grupa I g.17:00, grupa II g.18:00
  • j. angielski, Książnica Zamojska, grupa II i III od godz 9:30

06.04. piątek

  • zajęcia odwołane!

09.04. poniedziałek

  • Wykład: „Wiem, co podpisuję – ochrona konsumenta, odbiorcy usług telekomunikacyjnych” – przedstawiciele Urzędu Komunikacji Elektronicznej. WSZiA, sala 105, godz 11:00
  • j. angielski, Książnica Zamojska, godz 8:30, grupa I

11.04. środa

  • Gimnastyka, ZDK (8:30, 9:30, 10:30, 11:30)
  • Zespół Malarski, godz 10:30, BWA
  • Zespół Rękodzieła, ZDK, godz 12:30

12.04. czwartek

  • Studium Wiedzy o Literaturze: „Twórczość Zbigniewa Herberta” mgr Marzena Rosiak, Książnica Zamojska, godz 11:00
  • Zajęcia TAI – CHI, Świetlica Spółdzielni Mieszkaniowej
  • im. W. Łukasńskiego, Osiedle Orzeszkowej, grupa I – godz 8:00, grupa II- godz: 9:30
  • Zajęcia na basenie, Kryta pływalnia OSiR, grupa I g.17:00, grupa II g.18:00
  • j. angielski, Książnica Zamojska, grupa II i III od godz 9:30

13.04. piątek

  • Zespół wokalny, ZDK, godz 11:00

16.04. poniedziałek

  • Wykład: ,,Zaćma, jaskra, ZSO”  – lek. Andrzej Siwek- ekspert ds. okulistyki.  WSZiA, sala 105, godz. 11:00.
  • j. angielski, Książnica Zamojska, godz 8:30, grupa I

17.04. wtorek

  • Studium Wiedzy o Sztuce: „Kicz w sztuce – pojęcie i granice” dr Piotr Kondraciuk, Muzeum Zamojskie godz 11:00

18.04. środa

  • Gimnastyka, ZDK (8:30, 9:30, 10:30, 11:30)
  • Zespół Malarski, godz 10:30, BWA
  • Zespół Rękodzieła, ZDK, godz 12:30

19.04. czwartek

  • Studium Wiedzy o Regionie: „Cmentarz Parafialny – historia, ludzie, architektura” dr. Łukasz Kot, Muzeum Zamojskie, godz 11:00, grupa II
  • Zajęcia TAI – CHI, Świetlica Spółdzielni Mieszkaniowej im. W. Łukasińskiego, Osiedle Orzeszkowej, grupa I – godz 8:00, grupa II- godz: 9:30
  • Zajęcia na basenie, Kryta pływalnia OSiR, grupa I g.17:00, grupa II g.18:00
  • j. angielski, Książnica Zamojska, grupa II i III od godz 9:30

20.04. piątek

  • Zespół wokalny, ZDK, godz 11:00

23.04. poniedziałek

  • Wykład: „Procesy psychiczne wieku starszego” – psycholog mgr Milena Milczuk, WSZiA, sala 105, godz 11:00
  • j. angielski, Książnica Zamojska, godz 8:30, grupa I

25.04. środa

  • Gimnastyka, ZDK (8:30, 9:30, 10:30, 11:30)
  • Zespół Malarski, godz 10:30, BWA
  • Zespół Rękodzieła, ZDK, godz 12:30

26.04. czwartek

  • Studium Wiedzy o Literaturze: „Fircyk w zalotach” – W. Zabłockiego
    Zamojski Dom Kultury, godz 13:00
  • Zajęcia TAI – CHI, Świetlica Spółdzielni Mieszkaniowej im. W. Łukasińskiego, Osiedle Orzeszkowej, grupa I – godz 8:00, grupa II- godz: 9:30
  • Zajęcia na basenie, Kryta pływalnia OSiR, grupa I g.17:00, grupa II g.18:00
  • j. angielski, Książnica Zamojska, grupa II i III od godz 9:30

27.04. piątek

  • Zespół wokalny, ZDK, godz 11:00

 

od 30.04.br. (poniedziałek) do 04. 05.br. (piątek)
DNI WOLNE