Grafik Listopad

Zapraszamy do zapoznania się z grafikiem zajęć na miesiąc listopad br.

05.11. poniedziałek

  • Wykład: ”ZUS dla Seniora – co powoduje wzrost wysokości świadczenia” – Kierownik wydziału świadczeń emerytalnych – Renata Gierszon Wnuk, Udział przedstawicieli Banku Pocztowego. WSZiA, sala 105, godz. 11:00,
  • niemiecki- godz. 8:30, Książnica Zamojska

06.11. wtorek

  • angielski, gr.I 7:45-9:15, gr.II 9:15-10:45, Książnica Zamojska

07.11. środa

  • Gimnastyka, ZDK (8:30, 9:30, 10:30, 11:30)
  • Zespół Malarski, godz 10:30, BWA
  • Zespół Rękodzieła, ZDK, godz 12:30

08.11. czwartek

  • Wykład „Społeczność żydowska w Zamościu” dr Łukasz Kot, WSZiA ,sala 105, godz.11;00
  • Zajęcia na basenie, Kryta pływalnia OSiR, grupa I godz.16:00, grupa II godz.17:00, grupa III godz. 18:00

09.11. piątek

  • Zespół wokalny, ZDK, godz 10:30

13.11. wtorek

  • Studium Wiedzy o Sztuce „Sztuka starożytnej Grecji i Rzymu” dr Piotr Kondraciuk, Muzeum Zamojskie, godz. 11:00, gr I,
  • angielski, gr.I 7:45-9:15, gr.II 9:15-10:45, Książnica Zamojska

14.11. środa

  • Gimnastyka, ZDK (8:30, 9:30, 10:30, 11:30)
  • Zespół Malarski, godz 10:30, BWA
  • Zespół Rękodzieła, ZDK, godz 12:30

15.11. czwartek

  • Studium Wiedzy o Literaturze „Krzysztof Kamil Baczyński i Tadeusz Gajcy- tragiczni poeci z Pokolenia Kolumbów” mgr Iwona Proczka, godz.11:00, Książnica Zamojska
  • Zajęcia na basenie, Kryta pływalnia OSiR, grupa I godz.16:00, grupa II godz.17:00, grupa III godz. 18:00

16.11. piątek

  • Zespół wokalny, ZDK, godz 10:30

19.11. poniedziałek

  • Wykład „Kształtowanie się Niepodległości Państwa Polskiego” mgr. Zbigniew Kordyaczny, WSZiA ,sala 105, godz.11;00
  • niemiecki, od godz. 8:30, Książnica Zamojska

20.11. wtorek

  • angielski, gr. I 7:45-9:15, gr. II 9:15-10:45, Książnica Zamojska

21.11. środa

  • Gimnastyka, ZDK (8:30, 9:30, 10:30, 11:30)
  • Zespół Malarski, godz. 10:30, BWA
  • Zespół Rękodzieła, ZDK, godz. 12:30

22.11. czwartek

  • Studium Wiedzy o Regionie„ Jak powstawało murale – bitwa pod Osuchami”, mgr Maria Rzeźniak, Muzeum Zamojskie, godz. 11:00
  • Zajęcia na basenie, Kryta pływalnia OSiR,
    grupa I godz.16:00, grupa II godz.17:00, grupa III godz. 18:00

23.11. piątek

  • Zespół wokalny, ZDK, godz 11:00

26.11. poniedziałek

  • Wykład „Odzyskanie Niepodległości w Zamościu”, dr Jacek Feduszko, WSZiA, sala 105, godz 11:00
  • niemiecki, od godz. 8:30, Książnica Zamojska

27.11. wtorek

  • Studium Wiedzy o Sztuce „Sztuka starożytnej Grecji i Rzymu” dr Piotr Kondraciuk, Muzeum Zamojskie, godz. 11:00, gr II,
  • angielski, gr.I 7:45-9:15, gr.II 9:15-10:45 Książnica Zamojska

28.11. środa

  • Gimnastyka, ZDK (8:30, 9:30, 10:30, 11:30)
  • Zespół Malarski, godz. 10:30, BWA
  • Zespół Rękodzieła, ZDK, godz. 12:30

29.11. czwartek

  • Studium Wiedzy o Literaturze -„Roman Bratny – charakterystyka i twórczość z uwzględnieniem powieści Kolumbowie”, Anna Rychter, Książnica Zamojska, godz. 11:00
  • Zajęcia na basenie, Kryta pływalnia OSiR,
    grupa I godz.16:00, grupa II godz.17:00, grupa III godz. 18:00

30.11. piątek

  • Zespół wokalny, ZDK, godz 10:30