Grafik maj i czerwiec

Zapraszamy do zapoznania się z grafikiem zajęć na miesiące maj i czerwiec br.

06.05. poniedziałek

  • Wykład: „Ochrona praw konsumenta” – dyr Anna Subocz – Chachuła, Wojewódzka Inspekcja Handlowa, Delegatura w Zamościu, WSZiA, sala 105, godz 11:00

07.05.wtorek

  • j. angielski, gr.I 7:45-9:15, gr.II 9:15-10:45 Książnica Zamojska
  • Zajęcia Tai – Chi, godz. 8:30, grupa I i II, sala Spółdzielni Mieszkaniowej im. W. Łukasińskiego
  • Kawiarenka Literacka, godz 11:00 – Książnica Zamojska

08.05. środa

  • Gimnastyka, ZDK (8:30, 9:30, 10:30, 11:30)
  • Zespół Malarski, godz 10:30, BWA
  • Zespół Rękodzieła, ZDK, godz 12:30
  • Grota Solna, Kryta Pływalnia, godz. 8:00 – 15:00
  • Kurs komputerowy, godz. 14:30, ZSP nr 1 – Ekonomik

09.05. czwartek

  • Zajęcia Tai – Chi, godz. 8:30, grupa I i II, sala Spółdzielni Mieszkaniowej im. W. Łukasińskiego
  • Zajęcia na basenie, Kryta pływalnia OSiR,
    grupa I godz.16:00, grupa II godz.17:00, grupa III godz. 18:00
  • Wycieczka „Roztocze Zachodnie i nie tylko”, godz: 9:00, parking przy PZU

10.05. piątek

  • j. niemiecki, godz. 9:00, Książnica Zamojska
  • Zespół wokalny, ZDK, godz.11:00
  • Kurs komputerowy, godz. 14:30, ZSP nr 1 – Ekonomik

13.05. poniedziałek

  • Wykład: „Podstawowe zagadnienia związane z radioterapią chorób onkologicznych” – dr n. med. Mateusz Bilski, WSZiA, sala 105, godz 11:00

14.05. wtorek

  • angielski, gr.I 7:45-9:15, gr. II 9:15-10:45 Książnica Zamojska
  • Zajęcia Tai – Chi, godz. 8:30, grupa I i II, sala Spółdzielni Mieszkaniowej im. W. Łukasińskiego
  • Studium Wiedzy o Sztuce, wykład: „Klasycyzm i Romantyzm w sztukach plastycznych”, dr Piotr Kondraciuk, 11:00, Muzeum Zamojskie
  • Zebranie Zarządu ZUTW, godz:12:30, Biuro Stowarzyszenia

15.05. środa

  • Gimnastyka, ZDK (8:30, 9:30, 10:30, 11:30)
  • Zespół Malarski, godz. 10:30, BWA
  • Zespół Rękodzieła, ZDK, godz. 12:30
  • Grota Solna, Kryta Pływalnia, godz. 8:00 – 15:00

16.05. czwartek

  • Zajęcia Tai – Chi, godz. 8:30, grupa I i II, sala Spółdzielni Mieszkaniowej im. W. Łukasińskiego
  • Studium Wiedzy o Literaturze: „Lou Andreas Salome”- pisarka, filozofka, emancypantka, mgr Iwona Proczka, Książnica Zamojska, godz:11:00
  • Zajęcia na basenie, Kryta pływalnia OSiR,
    grupa I godz.16:00, grupa II godz.17:00, grupa III godz. 18:00

17.05. piątek

  • niemiecki, godz. 9:00, Książnica Zamojska
  • Zespół wokalny, ZDK, godz.11:00

20.05. poniedziałek

  • Wykład: „Jak zadbać o formę umysłu” – neurobik, pamięć  i kreatywność, mgr Jacek Łapiński, WSZiA, sala 105, godz. 11:00

21.05. wtorek

  • angielski, gr. I 7:45-9:15, gr. II 9:15-10:45 Książnica Zamojska

22.05.środa

  • Gimnastyka, ZDK (8:30, 9:30, 10:30, 11:30)
  • Zespół Malarski, godz. 10:30, BWA
  • Zespół Rękodzieła, ZDK, godz. 12:30
  • Grota Solna, Kryta Pływalnia, godz. 8:00 – 15:00

23.05. czwartek

  • Zajęcia Tai – Chi, godz. 8:30, grupa I i II, sala Spółdzielni Mieszkaniowej im. W. Łukasińskiego
  • Studium Wiedzy o Regionie: „Zwiedzamy nasze miasto – trasa podziemna” mgr Maria Puźniak, godz:11:00 – przy Muzeum Zamojskim
  • Zajęcia na basenie, Kryta pływalnia OSiR,
    grupa I godz.16:00, grupa II godz.17:00, grupa III godz. 18:00

24.05. piątek

  • niemiecki, godz. 9:00, Książnica Zamojska
  • Zespół wokalny, ZDK, godz.11:00

27.05. poniedziałek

  • Wykład: „100-lecie Polskiego Czerwonego Krzyża” mgr Maria Rzeźniak, WSZiA, sala 105, godz. 11:00

28.05. wtorek

  • angielski, gr.I 7:45-9:15, gr.II 9:15-10:45 Książnica Zamojska
  • Studium Wiedzy o Sztuce, wykład: „Impresjonizm i wybrane kierunki sztuki współczesnej”, dr Piotr Kondraciuk, 11:00, Muzeum Zamojskie

29.05 środa

  • Gimnastyka, ZDK (8:30, 9:30, 10:30, 11:30)
  • Zespół Malarski, godz. 10:30, BWA
  • Zespół Rękodzieła, ZDK, godz.12:30
  • Grota Solna, Kryta Pływalnia, godz. 8:00 – 15:00

30.05. czwartek

  • Zajęcia Tai – Chi, godz. 8:30, grupa I i II, sala Spółdzielni Mieszkaniowej im. W. Łukasińskiego
  • Studium Wiedzy o Literaturze: „Sławomir Mrożek – krytyk, prześmiewca; świat w krzywym zwierciadle w jego utworach”, Marzena Rosiak / Dorota Piasecka, Książnica Zamojska, godz:11:00
  • Zajęcia na basenie, Kryta pływalnia OSiR,
    grupa I godz.16:00, grupa II godz.17:00, grupa III godz. 18:00

31.05. piątek

  • niemiecki, godz. 9:00, Książnica Zamojska
  • Zespół wokalny, ZDK, godz.11:00

03.06. poniedziałek

  • Wykład „Zamojskie spotkania z Janem Pawłem II”, mgr Janusz Kawałko, WSZiA, Sala 105, godz.11:00

04.06. wtorek

  • Rajd pieszy „Poznajemy Piękno Roztocza”, godz.9:00, parking przy PZU

05.06. środa

  • Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze, Zamojski Dom Kultury,  I termin – godz.11:00, II termin – godz. 11:15.

06.06. czwartek

  • Zakończenie roku Akademickiego 2018/2019, godz. 12:00 Kalinowice, Restauracja MAGNAT