Grafik marzec 2019 r.

Zapraszamy do zapoznania się z grafikiem zajęć na miesiąc marzec br.

01.03. piątek

  • Zespół wokalny, ZDK, godz. 11:00
  •  j. niemiecki, godz. 9:00, Książnica Zamojska

04.03. poniedziałek

  • Wykład: „Wkład Akademii Zamojskiej w rozwój cywilizacyjny Rzeczypospolitej”, dr Bogdan Szyszka, WSZiA, sala 105, godz. 11:00

05.03. wtorek

  • Studium Wiedzy o Sztuce, wykład: „Sztuka Gotycka” dr Piotr Kondraciuk, godz. 11:00, Muzeum Zamojskie
  • j. angielski, gr. I 7:459:15, gr. II 9:1510:45 Książnica Zamojska

06.03. środa

  • Gimnastyka, ZDK (8:30, 9:30, 10:30, 11:30)
  • Zespół Malarski, godz. 10:30, BWA
  • Zespół Rękodzieła, ZDK, godz. 12:30
  • Grota Solna, Kryta Pływalnia, godz. 8:00 – 15:00

07.03. czwartek

  • Studium Wiedzy o Regionie, wykład i zwiedzanie wystawy „Barbarzyńskie tsunami”, Dorota Łysiak, ARSENAŁ, godz. 11:00
  • Zajęcia Tai – Chi, godz. 9:00, sala Spółdzielni Mieszkaniowej im. W. Łukasińskiego
  • Zajęcia na basenie, Kryta pływalnia OSiR,
    grupa I godz. 16:00, grupa II godz. 17:00, grupa III godz. 18:00
  •  Spotkanie z okazji „Dnia Kobiet”,
    Zamojski Dom Kultury, godz. 13:00

08.03. piątek

  • Zespół wokalny, ZDK, godz. 11:00
  •  j. niemiecki, godz. 9:00, Książnica Zamojska

11.03. poniedziałek

  • Wykład: „Dziedzictwo kulturowe Gruzji” – mgr inż. Danuta Kawałko, WSZiA, sala 105, godz. 11:00

12.03. wtorek

  • j. angielski, gr. I 7:459:15, gr. II 9:1510:45, Książnica Zamojska
  • Wyjazd do Teatru Komedia w Warszawie

13.03. środa

  • Gimnastyka, ZDK (8:30, 9:30, 10:30, 11:30)
  • Zespół Malarski, godz. 10:30, BWA
  • Zespół Rękodzieła, ZDK, godz. 12:30
  • Grota Solna, Kryta Pływalnia, godz. 8:00 – 15:00

14.03. czwartek

  • Studium Wiedzy o Literaturze „Stanisław Przybyszewski – życiowe i literackie fauxpas”, mgr Alina Malinowska, godz. 11:00, Książnica Zamojska
  • Zajęcia Tai – Chi, godz. 9:00, sala Spółdzielni Mieszkaniowej im. W. Łukasińskiego
  • Zajęcia na basenie, Kryta pływalnia OSiR,
    grupa I godz. 16:00, grupa II godz. 17:00, grupa III godz. 18:00

15.03. piątek

  • Zespół wokalny, ZDK, godz. 11:00
  • j. niemiecki, godz. 9:00, Książnica Zamojska
  • Kurs komputerowy, godz. 13:30, ZSP nr 1 Ekonomik

18.03. poniedziałek

  • Wykład: „Telewizja romantyzm, realia i mity”, Maria Mazurek – producent telewizyjny i Leszek Wiśniewski – dziennikarz TVP Lublin, WSZiA, sala 105, godz. 11:00

19.03. wtorek

  • j. angielski, gr. I 7:459:15, gr. II 9:1510:45, Książnica Zamojska

20.03. środa

  • Gimnastyka, ZDK (8:30, 9:30, 10:30, 11:30)
  • Zespół Malarski, godz. 10:30, BWA
  • Zespół Rękodzieła, ZDK, godz. 12:30
  • Grota Solna, Kryta Pływalnia, godz. 8:00 – 15:00

21.03. czwartek

  • Studium Wiedzy o Regionie, Wykład „Maurycy Zamoyski”, dr Jacek Feduszka, godz. 11:00, Muzeum Zamojskie
  • Zajęcia Tai – Chi, godz. 9:00, sala Spółdzielni Mieszkaniowej im. W. Łukasińskiego
  • Zajęcia na basenie, Kryta pływalnia OSiR,
    grupa I godz. 16:00, grupa II godz. 17:00, grupa III godz. 18:00

22.03. piątek

  • Zespół wokalny, ZDK, godz. 11:00
  • j. niemiecki, godz. 9:00, Książnica Zamojska

25.03. poniedziałek

  • Wykład i projekcja filmu „Z dala od orkiestry”, spotkanie z reżyserem filmowym – Rafaelem Lewandowskim, Centrum Kultury Filmowej STYLOWY, godz. 13:00

26.03. wtorek

  • j. angielski, gr. I 7:459:15, gr. II 9:1510:45 Książnica Zamojska

27.03. środa

  • Gimnastyka, ZDK (8:30, 9:30, 10:30, 11:30)
  • Zespół Malarski, godz. 10:30, BWA
  • Zespół Rękodzieła, ZDK, godz. 12:30
  • Grota Solna, Kryta Pływalnia, godz. 8:00 – 15:00

28.03. czwartek

  • Studium Wiedzy o Literaturze „Irena Krzywicka – skandalistka II Rzeczypospolitej”, Cecylia Witek, godz. 11:00, Książnica Zamojska
  • Zajęcia Tai – Chi, godz. 9:00, sala Spółdzielni Mieszkaniowej im. W. Łukasińskiego
  • Zajęcia na basenie, Kryta pływalnia OSiR,
    grupa I godz. 16:00, grupa II godz. 17:00, grupa III godz. 18:00

29.03. piątek

  • Zespół wokalny, ZDK, godz. 11:00
  • j. niemiecki, godz. 9:00, Książnica Zamojska
  • Kurs komputerowy, godz. 13:30, ZSP nr 1 – Ekonomik