Grafik Październik 2019 r.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem zajęć na miesiąc październik.

03.10 (czwartek)

– Zebranie organizacyjne ZUTW, godz. 11:00, Zamojski Dom Kultury

04.10 (piątek) 

– Zespół wokalny, ZDK, godz.11:00
– „Noc Bibliotek” – Książnica Zamojska, godz. 18:00

07.10 (poniedziałek)  

– Wykład: „Prawo wyborcze w Polsce”mgr Anna Chrzan – Dyrektor Biura Wyborczego w Zamościu,  WSZiA, sala 105, godz 11:00

08.10 (wtorek)

– j. angielski, godz. 9:00,  Książnica Zamojska – spotkanie organizacyjne

09.10 (środa)

– Gimnastyka, ZDK (8:30, 9:30, 10:30, 11:30)
– Zespół Malarski, godz 11:00, BWA
– Zespół Rękodzieła, ZDK, godz 12:30

10.10 (czwartek)       

– Studium Wiedzy o Regionie, wykład „Stosunki polsko-węgierskie”,
dr Jacek Feduszka, Muzeum Zamojskie, grupa I (roczniki I-VI) godz.11:00
– Zajęcia na basenie, Kryta pływalnia OSiR,
grupa I,  zajęcia godz.16:00 i 17:00

11.10 (piątek)

– j. niemiecki, godz. 8:15, Książnica Zamojska – spotkanie organizacyjne
– Zespół wokalny, ZDK, godz.11:00

12.10 (sobota) 

– Studium Wiedzy o Sztuce, wykład „Polska Sztuka przedromańska i romańska”, dr Piotr Kondraciuk, Muzeum Zamojskie godz 11:00

14.10 (poniedziałek)  

– Wykład: „Mediacja sposobem rozwiązywania sporów cywilnych i rodzinnych oraz wynikających ze stosunków pracy”, sędzia Teresa Bodys, Sąd Okręgowy w Zamościu, ul. Wyszyńskiego 11, sala 152, I piętro, godz 10:00

15.10 (wtorek)

– Angielski grupa 1 – godz 8:15, grupa 2- godz 9:45

INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO 2019/2020
Centrum Kultury Filmowej STYLOWY w Zamościu, godz 13:00

16.10 (środa)

– Gimnastyka, ZDK (8:30, 9:30, 10:30, 11:30)
– Zespół Malarski, godz 11:00, BWA
– Zespół Rękodzieła, ZDK, godz 12:30

17.10 (czwartek)

– Studium Wiedzy o Literaturze „Zarys historii Teatru w Zamościu od 1580 do 1939r.” Piotr Bartnik, dyrektor Książnicy Zamojskiej. Książnica Zamojska, godz. 11:00
– Zajęcia na basenie, Kryta pływalnia OSiR,
grupa II,  zajęcia godz.16:00 i 17:00

18.10 (piątek)

– j. niemiecki, godz. 8:15, Książnica Zamojska
– Zespół wokalny, ZDK, godz.11:00
– Rajd „Śladami Historii” rok II-VI, godz 8:30, parking przy PZU

21.10 (poniedziałek)  

– Wykład: „Lepszy wzrok – lepsze życie”, mgr Andrzej Siwek, ekspert d/s okulistyki,  WSZiA, sala 105, godz 11:00

22.10 (wtorek)

– j. angielski, godz. 9:00,  Książnica Zamojska

23.10 (środa) 

– Gimnastyka, ZDK (8:30, 9:30, 10:30, 11:30)
– Zespół Malarski, godz 11:00, BWA
– Zespół Rękodzieła, ZDK, godz 12:30

24.10 (czwartek)

– Studium Wiedzy o Regionie, wykład „Stosunki polsko-węgierskie”,
dr Jacek Feduszka, Muzeum Zamojskie, grupa II (rocznik VII-XVIII) godz.11:00
– Zajęcia na basenie, Kryta pływalnia OSiR,
grupa III,  zajęcia godz.16:00 i 17:00

25.10 (piątek)

– j. niemiecki, godz. 8:15, Książnica Zamojska
– Zespół wokalny, ZDK, godz.11:00

26.10 (sobota)

– Studium Wiedzy o Sztuce, wykład „Sztuka gotyku w Polsce”, dr Piotr Kondraciuk, Muzeum Zamojskie godz 11:00

28.10 (poniedziałek)  

– Wykład: „Halina Konopacka jako przykład kobiety Europy II Rzeczypospolitej”, mgr Kajetan Broniewski trzykrotny olimpijczyk – zdobywca Pucharu Świata, WSZiA, sala 105, godz 14:30

29.10 (wtorek)

– j. angielski, godz. 9:00,  Książnica Zamojska
– Studium Wiedzy o Literaturze „Teatr współczesny” mgr Piotr Johaniuk, teatrolog, MDK Zamość, Książnica Zamojska, godz. 11:00

30.10 (środa)

– Gimnastyka, ZDK (8:30, 9:30, 10:30, 11:30)
– Zespół Malarski, godz 11:00, BWA
– Zespół Rękodzieła, ZDK, godz 12:30

31.10 (czwartek)

– dzień wolny