Grafik październik 2020 r.

Szanowni Słuchacze, rozpoczynamy rok akademicki 2020/2021. W I semestrze wykłady odbywać się będą w Centrum Kultury Filmowej STYLOWY przy ul. Odrodzenia 9. Podajemy rozkład zajęć na październik.

Zarząd ZUTW zawiadamia, iż ze względu na aktualną sytuację epidemiczna koronawirusa (strefa czerwona) – zawiesza się z dniem 21 października 2020r. wykłady i zajęcia na UTW – do odwołania.

– 5.X (poniedziałek)

– Wykład: „440 rocznica lokacji Zamościa”, dr Jacek Feduszka, CKF STYLOWY, godz 11:00, grupa I (roczniki I-VIII)

– 6.X (wtorek)

– Zajęcia gimnastyczne – prowadzi mgr Agnieszka Janowska, sala Spółdzielni Mieszkaniowej im. W. Łukasińskiego przy ul. Orzeszkowej 28, 1 piętro

Grupa I – 8:15 – 9:00,

Grupa II – 9:30 – 10:15

Grupa III – 10:45 – 11:30

Grupa IV – 12:00 – 12:45

– Zespół Wokalny, prowadzi mgr Tomasz Ziąbkowski, sala Spółdzielni Mieszkaniowej im. W. Łukasińskiego przy ul. Orzeszkowej 28, 1 piętro, godz. 13:30

– Zebranie organizacyjne słuchaczy z j. angielskiego, Książnica Zamojska, godz. 9:00

– 7.X (środa)

– Wykład: „Norwegia – kraina bezkresu i reniferów”, mgr Agnieszka Kępska, CKF STYLOWY, godz 11:00, grupa II (roczniki IX-XIX)

-8.X (czwartek)

– Studium Wiedzy o Literaturze, Wykład: „Kiedyś było gorzej. Zaraza w Zamościu w zapisach kronikarzy zamojskich”, mgr Piotr Bartnik, Książnica Zamojska, godz. 11:00, Grupa I

– Zespół Rękodzieła Artystycznego, sala Spółdzielni Mieszkaniowej im. W. Łukasińskiego przy ul. Orzeszkowej 28, 1 piętro, godz. 13:00

-9.X (piątek)

– Zajęcia Nordic Walking, prowadzi mgr Agnieszka Janowska, zbiórka przy bramie Parku Miejskiego, Grupa -I godz 9:30, Grupa II – 10:30

-10.X (sobota)

– Studium Wiedzy o Sztuce Zwiedzanie Muzeum w Infułatce, dr Piotr Kondraciuk, Grupa I – zbiórka Słuchaczy przy Infułatce, godz 12:00

-12.X (poniedziałek)

– Wykład: „Norwegia – kraina bezkresu i reniferów”, mgr Agnieszka Kępska, CKF STYLOWY, godz 10:00, grupa I (roczniki I-VIII)

– Wykład: „440 rocznica lokacji Zamościa”, dr Jacek Feduszka, CKF STYLOWY, godz 12:00, grupa II (roczniki IX-XIX)

-13.X (wtorek)

-Zajęcia gimnastyczne, sala Spółdzielni Mieszkaniowej im. W.Łukasińskiego przy ul. Orzeszkowej 28, 1 piętro ZAJĘCIA WSTRZYMANE

-Zespół Wokalny, sala Spółdzielni Mieszkaniowej im. W. Łukasińskiego przy ul. Orzeszkowej 28, 1 piętro godz. 13:30 ZAJĘCIA WSTRZYMANE

-14.X (środa)

-j.angielski, Książnica Zamojska, grupa I – 9:00 -10:30, grupa II – 10:30-12:00

-Zajęcia Zespołu Malarstwa, BWA, godz. 11:00

-15.X (czwartek)

– Zespół Rękodzieła Artystycznego, sala Spółdzielni Mieszkaniowej im. W. Łukasińskiego przy ul. Orzeszkowej 28, 1 piętro, godz. 13:00

-Rajd pieszo-autokarowy ODWOŁANY

-16.X (piątek)

-Studium Wiedzy o Regionie, wykład „Bitwa Komarowska 1920r – opis rekonstrukcji” mgr Robert Kowalski, sala OSiR, (VIGOR) godz.11:00, roczniki I-III

-17.X (sobota)

-19.X (poniedziałek)

—————–

-20.X (wtorek)


 

Zarząd ZUTW zawiadamia, iż ze względu na aktualną sytuację epidemiczna koronawirusa (strefa czerwona) – zawiesza się z dniem 21 października 2020r. wykłady i zajęcia na UTW – do odwołania.

 

-21.X (środa)

-j.angielski, Książnica Zamojska, grupa I – 9:00 -10:30, grupa II – 10:30-12:00

-Zajęcia Zespołu Malarstwa, BWA, godz.11:00

-Klub Filmowy, Projekcja filmu „Szarlatan”, Agnieszki Holland, poprzedzona prelekcja, CKF Stylowy, godz.13:00

-22.X (czwartek)

-Studium Wiedzy o Literaturze, Wykład: „Kiedyś było gorzej. Zaraza w Zamościu w zapisach kronikarzy zamojskich”, mgr Piotr Bartnik, Książnica Zamojska, godz. 11:00, Grupa II

-Zespół Rękodzieła Artystycznego, sala Spółdzielni Mieszkaniowej im. W. Łukasińskiego przy ul. Orzeszkowej 28, 1 piętro, godz. 13:00

-23.X (piątek)

-Zajęcia Nordic Walking, prowadzi mgr Agnieszka Janowska, zbiórka przy bramie Parku Miejskiego, Grupa -I godz 9:30, Grupa II – 10:30

-24.X (sobota)

-Studium Wiedzy o Sztuce Zwiedzanie Muzeum w Infułatce, dr Piotr Kondraciuk, Grupa II, zbiórka Słuchaczy przy Infułatce,  godz 10:00

-26.X (poniedziałek)

-Wykład: „Państwa, których nie ma na mapie”, dr inż Miłosz Huber. CKF STYLOWY, godz 10:00, grupa I (roczniki I-VIII)

-Wykład: „Państwa, których nie ma na mapie”, dr inż Miłosz Huber.”, CKF STYLOWY, godz 12:00, grupa II (roczniki IX-XIX)

-27.X (wtorek)

-Zajęcia Nordic Walking, prowadzi mgr Agnieszka Janowska, zbiórka przy bramie Parku Miejskiego, Grupa -III godz 9:30

-28.X (środa)

-j.angielski, Książnica Zamojska, grupa I – 9:00 -10:30, grupa II – 10:30-12:00

-Zajęcia Zespołu Malarstwa, BWA, godz.11:00

-29.X (czwartek)

-Zespół Rękodzieła Artystycznego, sala Spółdzielni Mieszkaniowej im. W. Łukasińskiego przy ul. Orzeszkowej 28, 1 piętro, godz. 13:00

-30.X (piątek)

-Studium Wiedzy o Regionie,  wykład „Bitwa Komarowska 1920r – opis rekonstrukcji” mgr Robert Kowalski, sala OSiR, (VIGOR) godz.11:00, roczniki IV-VIII

-Zajęcia Nordic Walking, prowadzi mgr Agnieszka Janowska, zbiórka przy bramie Parku Miejskiego, Grupa -I godz 9:30, Grupa II – 10:30

-31.X (sobota)