Grafik październik 2021 r.

Szanowni Słuchacze, zachęcamy do zapoznania się z grafikiem zajęć na październik 2021 r.

-1.10. (piątek) – Zebranie organizacyjne ZUTW, Centrum Kultury Filmowej STYLOWY, godz. 11:00, sala nr 2

-5.10. (wtorek) – Nordic Walking, grupa I, godz.10:30 – 11:30, zbiórka przy ul. Akademickiej 1 – Biuro ZUTW

-6.10. (środa) – Nordic Walking, grupa II, godz.9:55 – 10:55 zbiórka przy ul. Akademickiej 1 – Biuro ZUTW

Zespół Malarstwa, BWA, godz. 11:00
Zespół Wokalny, ZDK, godz. 11:00

-7.10. (czwartek) – Zespół Rękodzieła Artystycznego, Świetlica Spółdzielni Mieszkaniowej im. W Łukasińskiego, godz. 13:00.

-8.10. (piątek) – Zajęcia Gimnastyczne – Park Miejski, grupa I – 8:30, grupa II – 9:30, grupa III – 10:30

-10.10. (niedziela) – Wycieczka do Rzeszowa, Recital „EDITH….Piaf mniej znana”, wyjazd godz. 8:00 – parking na Plantach

-11.10. (poniedziałek) – INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO 2021/2022, Wykład „Rola edukacji w życiu Człowieka” – dr hab. Paweł Skrzydlewski Rektor Akademii Zamojskiej, Centrum Kultury Filmowej STYLOWY, godz.11:00, sala nr 3

-12.10. (wtorek) -Nordic Walking, grupa I, godz.10:30 – 11:30, zbiórka przy ul. Akademickiej 1 – Biuro ZUTW

Studium Wiedzy o Regionie „Bitwa Komarowska” mgr Zbigniew Stankiewicz, Centrum Kultury filmowej STYLOWY, godz. 12:00, grupa I (roczniki I-VII), sala nr 2

-13.10. (środa) – Nordic Walking, grupa II, godz.9:55 – 10:55, zbiórka przy ul. Akademickiej 1 – Biuro ZUTW

Zespół Malarstwa, BWA, godz. 11:00

-14.10. (czwartek) -Studium Wiedzy o Literaturze „Adaptacje filmowe u Andrzeja Wajdy”, mgr Joanna Kołtun, Książnica Zamojska, godz. 11:00, gr.I (roczniki I-IX)

Zespół Rękodzieła Artystycznego, Świetlica Spółdzielni Mieszkaniowej im. W. Łukasińskiego, godz. 13:00.

-15.10. (piątek) – Zajęcia Gimnastyczne – Park Miejski, grupa I – 8:30, grupa II – 9:30, grupa III – 10:30

Klub Filmowy – „Zupa nic” – CKF Stylowy, godz.12:00

-16.10. (sobota) – Studium Wiedzy o Sztuce – dr Piotr Kondraciuk

gr. I (roczniki I-VIII), godz. 10:00 – Zwiedzanie Katedry Zamojskiej,
gr II (roczniki IX-XX), godz. 11:15 – Zwiedzanie Infułatki Zamojskiej

-18.10. (poniedziałek) – Wykład „Nauczanie historii w Akademii Zamojskiej w XVII i XVIII wieku”, dr Jacek Feduszka, CKF Stylowy, godz. 11:00, sala nr 3.

-19.10. (wtorek) -Nordic Walking, grupa I, godz.10:30 – 11:30, zbiórka przy ul. Akademickiej 1 – Biuro ZUTW

-20.10. (środa) – j. angielski, gr. I, godz. 8:15 – 9:45, Książnica Zamojska (poziom podstawowy)

j. angielski, gr. II, godz. 9:45 – 11:30, Książnica Zamojska (poziom zaawansowany)
Nordic Walking, grupa II, godz.9:55 – 10:55, zbiórka przy ul. Akademickiej 1 – Biuro ZUTW
Zespół Malarstwa, BWA, godz. 11:00

-21.10. (czwartek) – Studium Wiedzy o Regionie „Bitwa Komarowska” mgr Zbigniew Stankiewicz, CKF Stylowy, godz. 11:00, gr.II (roczniki VIII-XX)

Zespół Rękodzieła Artystycznego, Świetlica Spółdzielni Mieszkaniowej im. W Łukasińskiego, godz. 13:00.

-22.10. (piątek) – Zajęcia Gimnastyczne – Park Miejski, grupa I – 8:30, grupa II – 9:30, grupa III – 10:30

-25.10. (poniedziałek) – Spotkanie z Pełnomocnikiem ds. Praw Pacjenta, mgr Anna Mielcarek, CKF Stylowy, godz. 11:00

-26.10. (wtorek) – Nordic Walking, grupa I, godz.10:30 – 11:30, zbiórka przy ul. Akademickiej 1 – Biuro ZUTW

-27.10. (środa) – j. angielski, gr. I, godz. 8:15 – 9:45, Książnica Zamojska

j. angielski, gr. II, godz. 9:45 – 11:30, Książnica Zamojska
Nordic Walking, grupa II, godz.9:55 – 10:55, zbiórka przy ul. Akademickiej 1 – Biuro ZUTW
Zespół Malarstwa, BWA, godz. 11:00

-28.10. (czwartek) -Studium Wiedzy o Literaturze „Adaptacje Filmowe u Andrzeja Wajdy”, mgr Joanna Kołtun, Książnica Zamojska, godz. 11:00, gr.II (roczniki X-XX)

Zespół Rękodzieła Artystycznego, Świetlica Spółdzielni Mieszkaniowej im. W Łukasińskiego, godz. 13:00.

-29.10. (piątek) – Zajęcia Gimnastyczne – Park Miejski, grupa I – 8:30, grupa II – 9:30, grupa III – 10:30