Wykład o zatruciach

Serdecznie zapraszamy na ostatni marcowy wykład ogólny, który wygłosi mgr Weronika Oleszczak-Momot. Wykład poświęcony będzie zatruciom pokarmowym. Poniedziałek, 27 marca, WSZiA przy ul. Sienkiewicza 22A, sala nr 105, godz. 11:00.

Dzień Kobiet w ZUTW

Zapraszamy do obejrzenia fotoleracji ze spotkania z okazji Dnia Kobiet. Czytaj dalej

ZUTW w Radio Lublin

Serdecznie zapraszamy wszystkich słuchaczy i sympatyków Zamojskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku do włączenia odbiorników radiowych i wysłuchania audycji na żywo o naszym uniwersytecie w Radiu Lublin, jutro, 9 marca, między 19:00 a 20:00.

Nieczynne biuro

Informujemy, że w związku z urlopem P. Aleksandry biuro ZUTW w dniach 13-15 marca będzie nieczynne.

Odwołane zajęcia

Informujemy, że zajęcia z j. angielskiego w dniach 9 marca, 13 marca i 16 marca są odwołane. Zajęcia zostaną odrobione w późniejszym terminie po uzgodnieniu z prowadzącą lektorat.

Wielki pokaz mody

Serdecznie zapraszamy na Wielki pokaz mody z Babińcem i Uniwersytetem Trzeciego Wieku! Pokaz odbędzie się 8 marca o godz. 17:00 w Sali Konferencyjnej Morandówki. Czytaj dalej

Zaproszenia kulturalne

Zaprosili nas:

 1. Dyrektor Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” Andrzej Bubeła na 22. Międzynarodowe Dni Filmu Religijnego „Sacrofilm” od 4 do 9 marca 2017r. Informacje o programie na stronie CKF „Stylowy” http://www.sacrofilm.pl

 2. Dyrektor Muzeum Zamojskiego, Andrzej Urbański, na otwarcie wystawy „Bursztyn- Złoto Bałtyku”, w dn. 8 marca 2017r. w siedzibie Muzeum Zamojskiego w Zamościu przy ul. Ormiańskiej 26.

Debata o Unii

25 marca w Warszawie odbędzie się debata obywatelska na temat Unii Europejskiej. Chcielibyśmy dotrzeć do nowych środowisk i zaprosić do rozmowy osoby o różnych poglądach, w różnym wieku i wykonujących różne zajęcia. Czytaj dalej

Grafik na marzec

Zapraszamy do zapoznania się z grafikiem zajęć na marzec 2017 r. Czytaj dalej

Dzień Kobiet w ZUTW

Rada Słuchaczy ZUTW serdecznie zaprasza na spotkanie z okazji Dnia Kobiet, które odbędzie się 7 marca 2017 r. w Zamojskim Domu Kultury o godz. 11:00. Spotkanie przygotowała Jadwiga Janiec.