1% na ZUTW

Zapraszamy Słuchaczy do biura ZUTW w dniach: poniedziałek, wtorek, środa w godzinach: 9:00-14:00, celem zadeklarowania i przekazania 1% podatku dochodowego na rzecz Stowarzyszenia.

Uwaga – Wsparcie dla Seniorów

Wsparcie dla Seniorów (zakupy, pomoc w obowiązkach domowych, rozmowa) – zadzwoń na infolinię: 22 505 11 11 i zgłoś decyzję o pozostaniu w domu dla własnego bezpieczeństwa. Ośrodek Pomocy Społecznej skontaktuje się z Tobą, ustali Twoje potrzeby i przydzieli pomoc.

Zawieszenie zajęć ZUTW

Zarząd ZUTW zawiadamia, iż ze względu na aktualną sytuację epidemiczna koronawirusa (strefa czerwona) – zawiesza się z dniem 21 października 2020 r. wykłady i zajęcia na UTW – do odwołania.

Życzenia Świąteczne

Zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku życzą Prezes i Zarząd Stowarzyszenia Zamojski Uniwersytet Trzeciego Wieku. Czytaj dalej

Głos Zamojskiego UTW

Szanowni Słuchacze, zapraszamy do Biura ZUTW po odbiór Biuletynu „Głos Zamojskiego UTW” nr 6, w dniach 14, 15 i 16 grudnia br. w godz. 9:00-13:00.

Muzeum Zamojskie Wirtualnie

Zarząd ZUTW informuje, iż Muzeum Zamojskie przygotowało harmonogram działań online – są to filmy z cyklu „Muzeum Zamojskie Wirtualnie„. Zachęcamy do obejrzenia filmów na kanałach YouTube Muzeum. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu Biura ZUTW: 881 241 121.

Klub Filmowy ZUTW

Zarząd ZUTW zawiadamia, ze zaplanowany seans w Kinie Stylowy odbędzie się. CKF „Stylowy” zaprasza słuchaczy ZUTW na dedykowany im film „Szarlatan” – Agnieszki Holland, dnia 21.X.2020r (środa) godz 13:00, sala nr 3. W kinie są ściśle przestrzegane zasady bezpieczeństwa. Liczba osób na seansie zgodna jest z przepisami sanitarnymi.

Grafik październik 2020 r.

Szanowni Słuchacze, rozpoczynamy rok akademicki 2020/2021. W I semestrze wykłady odbywać się będą w Centrum Kultury Filmowej STYLOWY przy ul. Odrodzenia 9. Podajemy rozkład zajęć na październik. Czytaj dalej

Wstrzymanie zapisów

Zarząd ZUTW zawiadamia, iż ze względu na stan epidemii, obowiązek stosowania zasad sanitarnych, ograniczoną ilość uczestników zajęć – wstrzymuje się z dniem 16 września br. zapisy do Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Walne Zebranie Sprawozdawcze

Zarząd ZUTW zawiadamia, że Walne Zebranie Sprawozdawcze za 2019r. odbędzie się dnia 24 września br. w Centrum Kultury Filmowej w Zamościu przy ul. Odrodzenia 9 (sala nr 2) Czytaj dalej