Uroczyste Zakończenie Roku Akademickiego 2014/2015

Uprzejmie informujemy wszystkich naszych słuchaczy, że uroczyste zakończenie bieżącego roku akademickiego odbędzie się 9 czerwca 2015 roku /wtorek/ o godz. 11.00 w Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu przy ulicy Sienkiewicza w sali 105.

W programie przewidujemy:

• wystąpienie Pani Katarzyny PszczołaRoli kobiet w pomocy humanitarnej i współpracy rozwojowej Unii Europejskiej” reprezentującej Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce, która czynnie uczestniczy w misjach pomocy humanitarnej i współpracy rozwojowej w krajach rozwijających się. Wykład organizowany jest przez Zamojski Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct w Zamościu w ramach obchodów Europejskiego Roku na rzecz Rozwoju 2015.
  • wręczenie dyplomów
  • wystąpienie grupy wokalnej „GAUDEAMUS”